Tamamlanmış Projeler

Denizli Sümerpark Çok Bileşenli Gayrimenkul Geliştirme Projesi

Sümerpark Projesi; Denizli gibi hızla büyüyen ve gelişen bir şehirde “Konut–Alışveriş merkezi-Ticaret,Turizm ve Sağlık Merkezlerini aynı çatı altında toplayacak ilk ve en kapsamlı projedir. Ege bölgesinin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Sümerpark; İzmir- Antalya karayolu üzerinde, şehrin önde gelen alışveriş ve iş merkezlerinin kalbinde yer almaktadır. 

Denizli’nin yeni yaşam merkezi olan Sümerpark Projesi; toplamda 98,500 m2 lik net arazi alanına yayılmış, tamamlandığında toplam 228,000 m2 brüt inşaat alanına ulaşacak olup; 606 konuttan oluşan Sümerpark Evleri, Sümerpark Alışveriş Merkezi, Skycity İş Merkezi, Otel ve Hastane bileşenlerinden oluşmaktadır.

Sümerpark Projesi arsası; yaklaşık on yıl önce TC Başbakanlık Özelleştirme Daire İdaresi Başkanlığı tarafından özelleştirilen Denizli Sümerbank Tekstil Fabrikası arazisi olup, Zafer Pamuk ve Tekstil tarafından satın alınmıştır. 2006 yılında arazi Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ ye satılmıştır. 

10.09.2007 tarihinde projenin “Sümerpark Alışveriş Merkezi” ile ilgili kısmı için inşaat ruhsatı alınmış, Alışveriş Merkezi inşaatına Şubat 2008’de başlanarak 10 Mart 2011 tarihinde açılışı yapılmıştır.

Üç etapta tamamlanacak “Sümerpark Evleri”nin 1.Etabı tamamlanarak konutlar sahiplerine teslim edilmiştir.

2 Bloktan oluşan “Skycity İş Merkezi”nin 1.Blok İnşaatı 2018 yılında tamamlanarak hizmete açılmış ve 2.Blok İnşaatı devam etmektedir.

Denizli, güçlü ekonomik yapısı ve artan nüfusu ile Ege bölgesinde İzmir’ den sonra en önemli şehir olma özelliğini taşımaktadır. İhracatın ve endüstrinin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Denizli, özellikle hızla gelişen tekstil endüstrisi ile Türkiye’nin tekstil ihracatında önemli bir paya sahip olmuştur.

Skycity İş Merkezi

Modern mimarisinin yanı sıra alışveriş merkezi ve sosyal alanlarıyla ihtiyacınıza özel ofis çözümleri bulabileceğiniz Skycity, iş hayatına farklı ve ayrıcalık dolu bir boyut katmaya devam etmektedir.

Denizli’nin sanayi ve ticaret alanlarının yoğunlaştığı bölgede yer alan Skycity İşmerkezi , 20 ve23 katlı iki bloktan oluşan bir kopmpleks olarak tasarlanmıştır. 15.428 m2 kapalı alan  ve 151 bağımsız ofis biriminden oluşan B Blok 08.03.2018 tarihinde tamamlanarak hizmete girmiş, 17.628 m2 kapalı alan ve 173 bağımsız ofis bölümünden oluşan C Blok inşaatı devam etmektedir.

Ofis hayatına  getirdiği sayısız yenilikler ve teknolojik altyapısı ve  52 m2’den 750 m2’ye uzanan ofis tipleriyle modern ofis konforunun gerektirdiği tüm imkanları kullanıcılarına sağlamasıyla Denizli’de sınıfındaki ilk ve tek bina olma özelliğini devam ettirmektedir.

3,80 mt. kat yüksekliğine sahip ferah ofis alanlarında, yenilikçi tasarımı, fonksiyonel ve teknolojik yapısı ile Skycity, Denizli’deki seçkin firmaların tercihinde  ilk sıradaki yerini korumaktadır.

DENİZLİ'NİN KALBİNDE EŞSİZ BİR DEĞER


Modern mimarisinin yanı sıra alışveriş merkezi ve sosyal alanlarıyla ihtiyacınıza özel ofis çözümleri bulabileceğiniz Skycity, iş hayatına farklı ve ayrıcalık dolu bir boyut katıyor.

Ofis hayatına; getirdiği sayısız yenilikle herkesin ihtiyacına cevap veren Skycity, çalışma hayatında yeni bir dönüm noktası oluyor; 52 m2’den 750 m2’ye uzanan ofis tipleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

3,80 mt. kat yüksekliğine sahip ferah ofis alanlarında çalışma anlayışı yeniden tanımlanıyor.

Yenilikçi tasarımı, fonksiyonel ve teknolojik yapısı ile Skycity, Denizli iş dünyasında ayrıcalığın kapılarını açıyor. Skycity hakkında bilgi almak için www.skycity.com.tr tıklayınız.

SÜMERPARK AVM
Ege bölgesinin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Sümerpark’ın ilk adımı olan Sümerpark AVM, İzmir- Antalya karayolu üzerinde, şehrin önde gelen alışveriş ve iş merkezlerinin kalbinde yer almaktadır. 47.709 m2 arazi üzerinde kurulu, 110.000 m2 brüt inşaat alanına sahip Sümerpark AVM; 34.500 m2 kiralanabilir alana sahiptir. 11.750 m2 lik Tesco Kipa, 4.600 m2 lik Tekzen, 2.300 m2 lik Electroworld, 2.000 m2 lik C&A ile 4 büyük perakende mağazasını aynı çatı altında toplamakta; giyim, ayakkabı, kozmetik, oyuncak ve gıda alanlarında pek çok mağaza ile misafirlerine seçenekler sunmaktadır.  Ayrıca, 2.500 m2 alan içinde çocukların aileleriyle birlikte etkinlik yapabilecekleri Sümer Joypark bulunmaktadır. Sümerpark AVM,  1670 araçlık kapalı, 280 araçlık açık otopark ile misafirlerini ağırlamaktadır. 

Sümerpark AVM, açık ve kapalı alışveriş alanlarını bir arada sunmayı başaran mimarisiyle Denizli’de alışveriş merkezi anlayışını değiştiren bir projedir. Yatayda ilerleyen, rahat koridorları, havuzları, yeşil alanları ve az katlı yapısı ile sokakta alışveriş keyfini bir alışveriş merkezine taşımaktadır. 

Sümerpark Alışveriş Merkezi lokasyonu, içerdiği hipermarket, yapı market, teknoloji marketi, mağaza ve food court birleşimleri ile fark yaratmada sadece Denizli şehri için değil civar şehirler ve Ege Bölgesi için de bir odak noktası olmuştur. 

Sümerpark AVM lokasyon olarak; Antalya-İzmir karayolu üzerinde şehrin önemli kavşaklarından birinde, Sümer Kavşağı’nda bulunmaktadır. Sümerpark AVM bu nedenle tüm Denizli kentine hitap ettiği gibi, şehirlerarası ulaşım üzerinde olması nedeniyle civar şehirleri de kapsayan geniş bir kitleye hizmet sağlamaktadır. Sümerpark AVM, rahat atmosferi ve çevre düzenlemesi ile açık havada alışveriş keyfini bir alışveriş merkezinde toplayarak Denizli’ye farklı bir renk katmıştır, mağaza kombinasyonları ile her türlü ihtiyacın  giderebileceği bir atmosfer yaratılmıştır. 

Sümerpark AVM’ye  ait 6226 ada 1 no’lu parsel “Ticaret Alanı” lejantında kalmaktadır. İnşaat ruhsatı 10.09.2007 tarihinde alınan Sümerpark AVM 10 Mart 2011 tarihinden beri Denizli ve Ege Bölgesi’nin hizmetindedir.

Sümerpark AVM hakkında bilgi almak için: http://www.sumerparkavm.com.tr/

SÜMERPARK EVLERİ


Sümerpark Çok Bileşenli Projesi’nin devamı olarak Denizli’de yeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri’nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak tüm unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli’de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Açık-kapalı otoparkları, yeşil alanları, yüzme havuzları ve sosyal tesisleri ile Sümerpark Konutları, Denizli’de yeni ve modern bir yaşam alanı yaratmaktadır. 

Sümerpark Evleri’nin bütün Denizli’yi ve çevresini ayaklar altına seren 16 ve 17 katlı blokları, toplamda 3 etap, 8 blok, 608 konuttan oluşmaktadır. 16 katlı 6 blok, 17 katlı 2 blokta toplam 608 daireye sahip Sümerpark Evleri; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dublekslerinden oluşan daire tiplerinden oluşmakta, 80 m2’den 240 m2 ye kadar farklı büyüklüklerdeki daire seçenekleriyle ihtiyaca uygun mekanlarda yaşama fırsatı sunmaktadır. 

Sümerpark projesi kapsamında bulunan konut arsası; Denizli ili, Merkez ilçesi, Sümer Mahallesi M22a.22b.2a/2d-M22a.22b.1b/1c pafta, 6224 ada, 34,421 m2 yüzölçümlü 1 no’lu parsel olarak tapu bilgilerinde yer almaktadır. 

Zemin etütleri Pamukkale Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen Sümerpark Evleri projesinin deprem yönetmeliğine uygun şekilde hazırlandığı ve dayanıklılığı ODTÜ tarafından onaylanmıştır. 

Sümerpark Evleri’nde 7 gün 24 saat devrede olan güvenlik ağı sayesinde  site sınırları içerisindeki tüm alanlar güvenlik kameraları ve yangın dedektörleri altında kontrol altında tutulacaktır. Daireler ve güvenlik merkezi arasında iletişimi sağlayan interkom sistemi sayesinde ihtiyaç duyulan her an güvenlik merkezi ile iletişim kurulabilir aynı zamanda komşu ve sosyal tesis birimleriyle dahili telefon imkanı sağlayacaktır. 

Sümerpark Evleri parklar, bahçeler ve göletlerden oluşan 22,000 m2lik doğal alanı ile hem şehre yakın hem de şehrin stresinden uzak, doğayla içiçe huzur dolu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. 

Sümerpark Evleri hakkında bilgi almak için: http://www.sumerparkevleri.com/